Strona główna > Aktualności /16 maja – Dzień Otwarty Programu Executive MBA w PAM Center

16 maja – Dzień Otwarty Programu Executive MBA w PAM Center

pam_open_bw strona

Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego po raz pierwszy w tym roku otworzy swoje drzwi przed zainteresowanymi udziałem w XVII edycji programu Executive MBA.

Polsko-Amerykańskie studia Executive MBA w PAM Center to oferta studiów podyplomowych dla menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą w systematyczny sposób poszerzać wiedzę i praktyczne umiejętności oraz skonfrontować posiadane doświadczenia z najnowszymi trendami zarządzania. Program łączy solidną wiedzę profesjonalną z praktyką kierowania przedsiębiorstwami w kraju i na świecie. Ukierunkowanie na naukę poprzez pracę zespołową, analizę międzynarodowych studiów przypadku, praktyczne ćwiczenia oraz gry symulacyjne oferuje uczestnikom możliwość zdobycia kwalifikacji niezbędnych liderom nowoczesnej gospodarki. Zajęcia prowadzone są przez kadrę Uniwersytetu Łódzkiego i uczelni partnerskiej – notowanej wysoko w światowych rankingach szkół biznesu – R.H. Smith School of Business, University of Maryland oraz uznanych praktyków biznesu i trenerów.

Zainteresowani studiami w PAM Center będą mogli uzyskać informacje na temat XVII edycji Programu Executive MBA, a także porozmawiać z jego wykładowcami, absolwentami i organizatorami.

Spotkanie odbędzie się 16 maja br. (czwartek) o godz. 17:00 w siedzibie PAM Center w gmachu Wydziału Zarządzania UŁ przy ul. J. Matejki 22/26 w sali 111 (I p.).

Zgłoszenia udziału prosimy kierować do Pana Jacka Janeckiego  na adres jjanecki@uni.lodz.pl lub telefonicznie (42) 635 49 65, 635 49 58, do dnia 15 maja br.