Bon na innowacje

Informacja, która może zainteresować naszych Absolwentów (i nie tylko):
Otóż za pośrednictwem Akceleratora Technologii Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego istnieje możliwość uzyskania w 2018 roku dotacji dla przedsiębiorstw (mikro, małych i średnich) jako tzw. „Bon na innowacje” na zlecenia badań (prac B+R) uczelni/wydziałowi lub instytutowi badawczemu lub akredytowanemu laboratorium itp., w celu uzyskania nowego (lub ulepszonego):

• produktu, usługi,
  • technologii,
  • projektu wzorniczego,
  • lub procesu (metoda produkcji lub dostawy),
  • oraz na wdrożenie wyników badań w firmie.

Znajdziemy dla przedsiębiorstwa odpowiedni zespół naukowców do współpracy, przygotujemy wniosek o dotację, pomożemy w stworzeniu projektu, potem w rozliczeniu dotacji, itd.

Z dotacji „Bon na innowacje” można uzyskać aż do 85% dofinansowania na projekty badawcze lub badawczo-wdrożeniowe o budżecie maks. 800 000 zł (w programie ogólnopolskim) lub 400 000 zł (w programie regionu łódzkiego). Wnioski o dotację można składać praktycznie co miesiąc, aż do 22 listopada 2018.

KONTAKT w sprawie dotacji „Bon na innowacje”:
Akcelerator Technologii Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego: Ewa Postolska, tel. 508 390 708 tel. 42 635 4984 epostolska@uni.lodz.pl, http://ciat.uni.lodz.pl/