Inauguracja XIX edycji studiów MBA

XIX edycja Polsko-Amerykańskich Studiów MBA w PAM Center.

7 października rozpoczęły się zajęcia XIX edycji Polsko-Amerykańskich Studiów MBA w PAM Center.

Nowych studentów powitali prof. dr hab. Grzegorz Urbanek – Prorektor UŁ ds. ekonomicznych, prof dr. hab. Tomasz Czapla – Dziekan Wydziału Zarządzania, prof. dr hab. Robert Kozielski – Dyrektor PAM Center oraz Dr. Linda Cresap – Program Director z Minot State University. Po immatrykulacji wykład inauguracyjny pt. Przywództwo i zarządzanie w czasach przełomowych wygłosił Pan Prezes Sławomir Lachowski. Uroczystość zakończyło Gaudeamus.

W sobotę i niedzielę w ośrodku Campoverde odbyła się pierwsza sesja zajęć: Team building&Leading with Integrity. W sobotę studenci uczestniczyli w warsztacie gry na bębnach afrykańskich (zajęcia z Wojtkiem Pęczkiem z CityBumBum).