Kongres HR Genius

Polsko – Amerykańskie Centrum Zarządzania, jako partner strategiczny wydarzenia zaprasza przedstawicieli sektora Human Resources 23 marca 2018 na Kongres HR Genius, organizowany przez Hutchinson Institute oraz Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Całodniowa konferencja HR jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby, z którymi dziś spotykają się działy personalne. Rzeczywistość współczesnej organizacji generuje wiele wyzwań, a wieloletnia współpraca Hutchinson Institute z działami HR pokazuje trzy obszary, które wymagają największego wsparcia. Są nimi zespoły wielopokoleniowe i wielokulturowe, optymalne zarządzanie talentami, nowoczesne nurty zarządzania. Nowoczesne działy HR chcą podążać za sprawdzonymi i przynoszącymi efekty teoriami i implementować najlepsze praktyki, dostarczając kadrze zarządzającej innowacyjnych procesów rozwojowych w tych obszarach. Doskonali prelegenci, a jednym z nich: dr hab. Robert Kozielski, prof. UŁ.
Ponadto PAM Center Wydział Zarządzania wspierając rozwój zawodowy kadr kierowniczych oferuje w trakcie konferencji w swojej Strefie Edukacji Menedżerskiej:

• Open House - prezentację Polsko - Amerykańskiego Programu Studiów MBA oraz uzyskanie szczegółowych informacji o programie studiów, rekrutacji.
  • MBA Speaking Corner - możliwość rozmów z Wykładowcami, Studentami i Absolwentami studiów.
  • Mastering Management Expertise - indywidualne konsultacje dotyczące szkoleń i kursów certyfikujących kompetencje menedżerskie oraz specjalistycznych seminariów rozwojowych.

Poniżej link do wydarzenia: