Open House - 15 czerwca 2018

Zastanawiasz się czy studia MBA są dla Ciebie? Weź udział w wydarzeniu, które pomoże Ci w odpowiedzi na to pytanie.

Wszystkie osoby rozważające podjęcie studiów MBA, realizowanych przez Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu Open House, będącym doskonałą okazją do:

• uzyskania szczegółowych informacji odnośnie programu studiów MBA,
  • zapoznania się z kryteriami przyjęcia na studia,
  • porozmawiania z wykładowcami,
  • spotkania studentów i absolwentów,
  • poznania organizatorów programu.

Data: 15 czerwca 2018 (piątek)

Godzina: 15.30 - 16:45 (seminarium 17:00-19:30)

Miejsce: ŁSSE, ul.Tymienieckiego 22G, 90−349 Łódź

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże aby wziąć udział w Open House, należy zarejestrować się poprzez formularz kontaktowy na dole strony. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona.

Zaraz po zakończeniu Open House zapraszamy na kolejne seminarium z cyklu "W drodze do menedżerskiej doskonałości". Tym razem rozmawiać będziemy na temat upowszechnienia się uberyzacji oraz jej skutków na rozwój biznesu i rynku pracy. Wydarzenie skupia się wokół problemów rozwoju nowych rozwiązań i modeli biznesowych, przewidywaniu następstw i wpływu "uberyzacji" na zatrudnienie, systemy płatności, regulacje prawne oraz działania rynkowe firm. Udział w seminarium jest bezpłatny – prosimy jednak o zarejestrowanie się (obowiązuje osobna rejestracja na Open House i osobna na seminarium).

Zapraszamy!