Open House - czerwiec 2017

W związku z trwającą rekrutacją na XX edycję studiów MBA, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu Open House, będącym doskonałą okazją do:

• uzyskania szczegółowych informacji odnośnie  studiów MBA,
  • porozmawiania z wykładowcami,
  • spotkania studentów i absolwentów,
  • poznania organizatorów programu,
  • zobaczenia miejsca, gdzie odbywają się zajęcia,
  • złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Dodatkowo przybliżymy Państwu atmosferę panującą podczas studiów, poprzez możliwość uczestniczenia w warsztacie poprowadzonym przez Lecha C. Króla.

Lech C. Król - konsultant z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży reklamowej, pracował na stanowiskach dyrektorskich w EURO RSCG Poland, Leo Burnett, McCann-Ericskon, Radio Zet, CEO w agencji reklamowej Adwertajzing. Wprowadził na rynek polski m.in. marki "Łaciate" oraz „Millenium", twórca kampanii proszku Vizir "Białe na białym".

Pan Lech C. Król był prelegentem na seminarium BigData organizowanym przez PAM Center w maju 2016.

Data: 30.06.2017 (piątek)
Godzina: 17:30
Miejsce: sala 111, Wydział Zarządzania UŁ, Łódź ul. Matejki 22/26

Agenda Open House
17:30 - 17:45 - Rejestracja & networking coffee
17:45 - 18:00 - Powitanie gości i kilka słów o PAM Center, w tym wideokonferencja z Minot State University
18:00 - 18:45 - Sesja informacyjna o programie XX edycji MBA, w tym panel pytań
18:45 - 19:30 - Warsztat poprowadzony przez Lecha C. Króla

Udział w Open House jest bezpłatny, jednak aby wziąć udział w spotkaniu, należy się zarejestrować, wypełniając formularz kontaktowy na dole strony. Liczba miejsc jest ograniczona.

Potrzebujesz więcej informacji o naszym programie? W Formularzu kontaktowym wpisz adres pocztowy, pod który mamy wysłać folder informacyjny (ilustrowany katalog w wersji papierowej) o najbliższej edycji studiów MBA w PAM Center.