Open House - spotkanie dla kandydatów na studia MBA

Zastanawiasz się czy studia MBA są dla Ciebie?
Weź udział w wydarzeniu, które przybliży Ci atmosferę panującą podczas zajęć.

W związku z trwającą rekrutacją na XX edycję studiów MBA, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu Open House, będącym doskonałą okazją do:

• uzyskania szczegółowych informacji odnośnie  studiów MBA,
  • porozmawiania z wykładowcami,
  • spotkania studentów i absolwentów,
  • poznania organizatorów programu,
  • zobaczenia miejsca, gdzie odbywają się zajęcia,
  • złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Dodatkowo przybliżymy Państwu atmosferę panującą podczas studiów, poprzez możliwość uczestniczenia w warsztacie Zaangażowanie organizacyjne pracowników i udział menedżera w jego kształtowaniu, poprowadzonym przez dr. Jacka Sobka.

Jacek Sobek – od prawie 25 lat mentor i trener top menedżerów oraz specjalistów czołowych firm w Polsce i na świecie w zakresie:

• przywództwa,
  • kierowania zespołem,
  • zarządzania zmianą,
  • budowania kultury organizacji zorientowanej na współpracę,
  • negocjacji handlowych.

Doktor w zakresie psychologii społecznej – absolwent  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Był wykładowcą w programie The Advanced Certificate in Marketing akredytowanym przez The Chartered Institute of Marketing w Londynie. Stypendysta Augsburg College, Minneapolis (Department of Business Administration, Accounting and MIS).

Data: 20.04.2017 (czwartek)
Godzina: 17:30 – 20:00
Miejsce: sala 111, Wydział Zarządzania UŁ, Łódź ul. Matejki 22/26

Agenda Open House
17:30 - 17:45 - Rejestracja & networking coffee
17:45 - 18:00 - Powitanie gości i kilka słów o PAM Center, w tym wideokonferencja z Minot State University
18:00 - 19:00 - Warsztat z dr. Jackiem Sobkiem
19:00 - 19:30 - Sesja informacyjna o programie XX edycji MBA
19:30 - 20:00 - Panel dyskusyjny

Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Aby wziąć udział w Open House, należy wypełnić formularz kontaktowy na dole strony.

Potrzebujesz więcej informacji o naszym programie? W formularzu kontaktowym wpisz adres, pod który mamy wysłać folder informacyjny dotyczący studiów MBA w PAM Center (wersja papierowa).

Kilka zdjęć ze spotkania: