Strona główna > Aktualności /Graduacja XIV edycji Executive MBA

Graduacja XIV edycji Executive MBA

21 kwietnia 2012 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów absolwentom XIV edycji Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów Executive MBA.

Organizator uroczystości – Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (Wydział Zarządzania, Uniwersytet Łódzki), realizuje Program Executive MBA przy współpracy z jedną z najlepszych szkół biznesu na świecie R.H. Smith School of Business University of Maryland już od 17 lat.

Program Studiów EMBA, które kończą tegoroczni absolwenci, zapewnia Certyfikat Robert H. Smith School of Business University of Maryland i Świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania, Uniwersytetu Łódzkiego.

Obchody 21 kwietnia zaszczycili: gość z partnerskiej uczelni – profesor Charles Olson (Dyrektor Programu Business Honors na University of Maryland) oraz władze Uniwersytetu Łódzkiego i Wydziału Zarządzania. Obecni byli także przedstawiciele pracodawców, a także rodziny i przyjaciele Absolwentów.

Ceremonia wręczenia dyplomów odbyła się zgodnie z amerykańskim zwyczajem. Absolwenci ubrani w tradycyjne togi i birety odebrali dyplomy przy dźwiękach marsza amerykańskiego E. Elgara. Status absolwenta symbolizuje przeniesienie frędzla na birecie z prawej na lewą stronę, które następuje po otrzymaniu dyplomu. Zgodnie ze zwyczajem ceremonię zakończyło tradycyjne wyrzucenie biretów do góry przez całą grupę absolwentów.

Po graduacji XIV edycji Programu Executive MBA odbył się bankiet.

Informacja w Gazecie Wyborczej z dnia 23 kwietnia 2012 tutaj.