Strona główna > Aktualności /Kwietniowe informacje z PAM Center

Kwietniowe informacje z PAM Center

Trwa XVI edycja Executive MBA

Uczestnicy XVI edycji zakończyli w marcu zajęcia z zakresu „Prawa w biznesie” i realizują blok „Zarządzania finansami”, prowadzony przez dr Mieczysława Grudzińskiego. Z końcem kwietnia słuchacze rozpoczną zajęcia „Kształtowanie kultury organizacyjnej przez liderów” z dr Ewą Brzezińską.

Zakończyła się III edycja „Akademii Kierownika”

20 i 21 marca 2013 odbyło się oficjalne zakończenie III edycji szkoleń w ramach projektu „Akademia Kierownika”. Dyrektor PAM Center Angelika Chyła wręczyła Dyplomy ukończenia szkolenia. Kurs z pozytywnym wynikiem zakończyli wszyscy Uczestnicy. IV edycja projektu jest w toku.

Trwają zajęcia dla uczniów w ramach projektu „Zawodowe Centrum Kariery”

W programie realizowanym przez PAM Center we współpracy z Powiatem Łódzkim Wschodnim i Arlington Public Schools biorą udział uczniowie dwóch Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych
w Koluszkach. Obecnie uczestniczą oni w warsztatach „Droga do Przedsiębiorczości” oraz „Bezpieczeństwo w sieci”.

W marcu rozpoczęły się zajęcia w ramach modułu szkoleń zawodowych, dzięki którym będą mogli zdobyć konkretne kwalifikacje zawodowe. W kwietniu planowane jest natomiast zakończenie zajęć z przedmiotów ścisłych – matematyki i fizyki, które zostaną zwieńczone warsztatami na Uniwersytecie Łódzkim.

Więcej o projekcie na stronie: www.zck-koluszki.pl

Ruszyły szkolenia zawodowe w ramach projektu „Zawód – Kariera – Sukces”

Celem projektu jest wzmocnienie atrakcyjności i jakości oferty edukacyjnej Zespołów Szkół nr 1, 2, 3 w Pabianicach poprzez wykorzystanie innowacyjnych programów i metod kształcenia zaadaptowanych od amerykańskiego partnera: Arlington Public Schools w USA.

5 marca uczestnicy rozpoczęli zajęcia z kompetencji miękkich: Autoprezentacja, Asertywność, Szybkie czytanie i mind-mapping. Dzięki nim mają okazję poznać techniki, które pozwolą im zdobywać m.in. lepsze oceny, dostać się na praktyki, a w niedalekiej przyszłości zdobyć wymarzoną pracę.

Kontynuowane są także szkolenia zawodowe „Administrowanie i ochrona sieci komputerowych”, „Grafika inżynierska i zapis konstrukcji” oraz zajęcia w ramach filaru doradczo – zawodowego, realizowanego przez doradców zawodowych podczas indywidualnych spotkań oraz warsztatów grupowych.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.zawod-kariera.pl

Szukamy współpracowników portalu video4edu

PAM Center stale poszukuje do współpracy ekspertów – pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorantów, w tym osób prowadzących działalność gospodarczą – do opracowania videocastów i komentarzy na potrzeby serwisu www.naukaibiznes.tv. Od kandydatów oczekuje wykształcenia zbieżnego z zakresem tematycznym videocastów oraz doświadczenie w obszarze przygotowywania artykułów, opracowań, komentarzy z zakresu prawa pracy oraz wystąpień publicznych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel.: 42 635 4970 lub e-mail: aoberbek@uni.lodz.pl

Więcej na stronie: www.naukaibiznes.tv