Strona główna > Aktualności /Nowy sezon studiów i szkoleń w PAM Center

Nowy sezon studiów i szkoleń w PAM Center

mock

Witamy powakacyjnie!

Sezon letni ma się już ku końcowi i jest to najlepszy czas, by podjąć decyzje co do swojego dalszego rozwoju kompetencyjnego. PAM Center przygotowało dla Państwa w tym roku wyjątkowo urozmaiconą ofertę studiów i szkoleń – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Polsko-Amerykański Program Studiów Executive MBA

18. edycja, październik 2014 – luty 2016

Ponad 19 lat doświadczeń, świetni polscy i zagraniczni wykładowcy oraz doskonalony na bieżąco program współtworzą unikalną wartość studiów Executive MBA w PAM Center. Studia realizowane są nieprzerwanie w ścisłej współpracy z wysoko klasyfikowaną w światowych rankingach szkołą biznesu R.H. Smith School of Business, University of Maryland.

Studia Podyplomowe Zarządzanie Apteką

18 października 2014 – 27 czerwca 2015

Nowość! Studia przeznaczone są dla kadry menedżerskiej sektora farmaceutycznego. Uczestnicy zdobywają i rozwijają kompetencje niezbędne do sprawnego i efektywnego funkcjonowania na wysoce konkurencyjnym rynku, zarządzania personelem i budowania długofalowych relacji z pacjentem.

Studium Menedżerskie Mini MBA®

44. edycja, 14 listopada 2014 – 21 marca 2015

Program intensywnego rozwoju kompetencji menedżerskich zapewniający szybkie i kompleksowe przygotowanie do pełnienia funkcji kierowniczych na średnim szczeblu zarządzania. Prowadzone od 17 lat Studium obejmuje już jego 42 edycje, zaś grono Absolwentów stanowi dziś ponad tysiąc osób reprezentujących różne dyscypliny, firmy i branże z całego kraju.

Studium Menedżerskie Zarządzanie Projektami realizowane przy współpracy z IPMA Polska

7.edycja, 15 listopada 2014 – 31 stycznia 2015

Program dla wszystkich, którzy chcą rozwijać i doskonalić umiejętności nowoczesnego i skutecznego zarządzania w biznesie, niezależnie od branży w której pracują czy budżetu i złożoności przedsięwzięć, które koordynują. Studium przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego IPMA (poziom C lub D).

Logistyka i transport

15 i 29 listopada 2014

Nowość! Dwudniowe szkolenie umożliwiające poznanie procesów zachodzących w logistyce i transporcie, które mają bezpośrednie przełożenie na inne działy organizacji biznesowej. Zrozumienie tych procesów polepsza wewnętrzną komunikację i pozwala skuteczniej planować działania operacyjne, a co za tym idzie zwiększa znacznie efektywność i konkurencyjność firmy.

Przypominamy również o bezpłatnym warsztacie Szanse i bariery wzrostu firmy – od start-upu do globalnej korporacji w dniu 18 września 2014, który organizujemy  we współpracy z APAX Consulting Group – Warszawa.

Warsztat jest przeznaczony dla osób zarządzających oraz osób odpowiedzialnych za strategiczny rozwój organizacji. W trakcie warsztatów poruszona zostanie  koncepcja strategicznego rozwoju przedsiębiorstwa ze szczególnym uwzględnieniem zmian jakie zachodzą w strukturze organizacyjnej przedsiębiorstwa oraz cech charakterystycznych dla każdej z faz.

Zapraszamy do PAM Center!

Polecamy również koncerty i wystawy w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, m. in.:  Projekt Nasza Szafa. Miejsce: Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej, dom nr 6, oraz strona http://szafa.muzeumwlokiennictwa.pl