Strona główna > Aktualności /Podpisanie umowy z Minot State University

Podpisanie umowy z Minot State University

22 września b.r. w Minot (Północna Dakota, USA) nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (UŁ) a Minot State University (MSU) w zakresie realizacji Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA. Stronę UŁ reprezentował profesor Grzegorz Urbanek, Prorektor ds. ekonomicznych, natomiast sygnatariuszem uczelni amerykańskiej był dr Steve Shirley, Rektor MSU.

Wspólnie z College of Business MSU realizowane będą kursy w ramach 19. edycji studiów MBA w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania (PAM Center). Program studiów MBA przeznaczony jest dla osób pełniących stanowiska kierownicze lub przygotowywanych do objęcia takiej funkcji. Kluczową zaletą Programu są metody oparte na analizie studiów przypadku, praktycznych ćwiczeniach i symulacjach biznesowych, pozwalające dostarczyć narzędzi użytecznych w konkretnych sytuacjach zawodowych i odpowiadających na indywidualne potrzeby organizacji.

Na zdjęciach: dokument podpisują rektorzy: dr. Steven W. Shirley – V-ce Rektor z MSU i prof. Grzegorz Urbanek – Prorektor ds. ekonomicznych z UŁ.

MSU_-_Lodz_Signing_Agreement_1a

MSU_-_Lodz_Signing_Agreement_2a

MSU_-_Lodz_Signing_Agreement_3a

MSU_-_Lodz_Signing_Agreement_4a