Ranking

W najnowszym rankingu Bloomberg BusinessWeek program MBA oferowany przez partnera  PAM Center – Smith School of Business, University of Maryland zajął drugie miejsce w USA pod względem poziomu satysfakcji studentów, jakości wykładowców i działalności Career Service.

Program Executive MBA, RHS Smith School of Business University of Maryland – ponownie wśród najlepszych!

Według najnowszego rankingu Bloomberg BusinessWeek, Robert H. Smith School of Business, University of Maryland oferuje jeden z najlepszych programów MBA w USA. Zajął on w Stanach Zjednoczonych drugie miejsce pod względem poziomu satysfakcji studentów, jakości wykładowców i działalności Biura Karier. Sama uczelnia plasuje się na 24. pozycji rankingu wśród wszystkich uniwersytetów w USA, a na 9. wśród uczelni publicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem Profesora G. “Anand” Anandalingama, Dziekana Robert H. Smith School of Business oraz szczegółowymi informacjami na temat rankingu na stronie Robert H.Smith School of Business