Strona główna > Aktualności /Seminarium szkoleniowe Zamień „jakoś” na JAKOŚĆ

Seminarium szkoleniowe Zamień „jakoś” na JAKOŚĆ

Na początek nowego sezonu szkoleniowego proponujemy nową inicjatywę – cykl seminariów W drodze do menedżerskiej doskonałości. Formuła tych spotkań sprowadzać się będzie do połączenia teorii i dobrych praktyk. Chcielibyśmy, żeby każdorazowo było to zwięzłe wskazanie aktualnych problemów i wyzwań stojących przed organizacją oraz prezentacja innowacyjnych rozwiązań, które z powodzeniem wdrożono w firmach z regionu łódzkiego. W seminariach wezmą udział uznane autorytety z dziedziny zarządzania oraz firmy zainteresowane prezentacją swoich rozwiązań.

I tak 22 września 2015 o godz. 12.00 zapraszamy na seminarium szkoleniowe dotyczące problematyki jakości. Na spotkaniu pt. Zamień „jakoś” na JAKOŚĆ, prof. Andrzej Blikle przedstawi koncepcję zarządzania kompleksową jakością a następnie Tomasz Sroczyński – Dyrektor ds. Jakości Atlas Sp. z o.o. zaprezentuje doświadczenia z firmy Atlas: Jak zamienić jakość na pieniądze. Będzie okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom seminarium za obecność i opinie wyrażone w ankietach ewaluacyjnych.

Tomasz Sroczyński (Grupa ATLAS)