Strona główna > Aktualności /Studia i szkolenia w PAM Center – październik 2013

Studia i szkolenia w PAM Center – październik 2013

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę studiów i szkoleń menedżerskich, jaką przygotowaliśmy na pierwsze półrocze roku akademickiego 2013-2014. Oprócz nowych edycji znanych programów, które od lat stanowią wizytówkę naszej jednostki, przygotowaliśmy kilka ciekawych nowości.

Po raz pierwszy w przeszło osiemnastoletniej historii Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów Executive MBA słuchacze będą mieli okazję uczestniczyć w sesjach Indywidualnego Coachingu Menedżerskiego. To unikalne na polskim rynku edukacyjnym rozwiązanie tworzy zupełnie nowe możliwości rozwoju osobistego w ramach EMBA m.in. poprzez lepsze ukierunkowanie uwagi słuchaczy na elementy programu o znaczeniu kluczowym dla realizacji ich indywidualnych celów. Zdecydowaliśmy się też na nawiązanie stałej współpracy z Harvard Business Review Polska, co zapewni  uczestnikom programu dostęp do ich wartościowych zasobów bibliotecznych.

Kolejną nowością w ofercie PAM Center jest współpraca z IPMA Polska, członkiem International Project Management Association, przy organizacji szkolenia Zarządzanie projektami. Dzięki niej, osoby zainteresowane międzynarodowym certyfikatem w tej dziedzinie, będą miały możliwość przystąpienia do egzaminu IPMA (poziom D: Certified Project Management Associate lub poziom C: Certified Project Manager) tuż po zakończeniu szkolenia.

Po raz pierwszy uruchamiamy program szkoleń menedżerskich Practical Business English Communication, łączący rozwój umiejętności językowych z doskonaleniem kompetencji biznesowych. Oprócz praktycznego zaangażowania językowego, treści kursu obejmują doskonalenie dodatkowych umiejętności w języku angielskim: komunikacji interpersonalnej i biznesowej, prezentacji problemów biznesowych, rozwiązywania realnych przypadków biznesowych oraz wizualizacji problemów z zakresu zarządzania.

Zapraszamy też do udziału w kolejnej edycji Studium Menedżerskiego Mini MBA®. Jest to program intensywnego rozwoju kompetencji menedżerskich zapewniający bardzo szybkie i kompleksowe przygotowanie do pełnienia funkcji kierowniczych na niższym i średnim szczeblu zarządzania. Swoją unikalną wartość Studium opiera na wieloletnim doświadczeniu we współpracy z jedną z najlepszych szkół biznesu na świecie – R.H. Smith School of Business, w tym realizacji studiów Executive MBA. Prowadzone nieprzerwanie od 16 lat Studium obejmuje już jego 40 edycji, zaś grono Absolwentów stanowi dziś ponad tysiąc osób reprezentujących różne dyscypliny, firmy i branże.