Knowledge Garden

Słuchaczom i Absolwentom naszych programów szkoleniowych oferujemy dostęp do unikalnej bazy wiedzy Knowlege Garden. Jest to internetowa platforma społecznościowo-rozwojowa, opracowana przez firmę questus.

Codziennie na świecie dzieją się ważne rzeczy, publikowane są ważne, ciekawe artykuły w Internecie i w specjalistycznej prasie, wydawane są wartościowe książki – dostęp do Knowledge Garden dostarcza naszym słuchaczom wybraną i wyselekcjonowana wiedzę wspierając i inspirując proces rozwoju.

 

Knowledge Garden udostępnia abstrakty publikacji (książek, artykułów), będące ich esencją, w przyjaznej i przejrzystej formie, dające wgląd w koncepcje, trendy i aktualną wiedzę biznesową. Znajdują się tu także quizy, case study i inne materiały. Platforma zawiera także mechanizmy społecznościowe umożliwiając wymianę informacji między uczestnikami.

Serwis jest agregatorem treści i kanałem udostępniania zasobów, tj. ebooków, audiobooków, abstraktów biznesowych, case studies, prezentacji gotowych do użytku, itp.

Do pobrania: przykładowy zasób z Knowledge Garden – abstrakt książki Wizjonerskie organizacje, Jim Collins, Jerry I. Porras, wydawnictwo MT Biznes.

Absolwenci naszych studiów podylomowych i szkoleń zainteresowani bezpłatnym dostępem do Knowledge Garden proszeni są o kontakt mailowy: sgurdala@uni.lodz.pl