Strona główna > Aktualności /Wpółpraca PAM Center ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych

Wpółpraca PAM Center ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych

Od sierpnia PAM Center współpracuje ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. W ramach współpracy specjalnie dla członków SII PAM Center przyznaje zniżkę na szkolenia otwarte w wysokości 10%.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych jest największą i najstarszą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i zrzesza 10 000 członków. Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach: edukacja i analizy, ochrona praw oraz zniżki.

Przystępując do SII zyskujesz m.in:

• zniżki na prowizje w domach maklerskich, szkolenia i książki o tematyce giełdowej,
  • możliwość korzystania z ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach i karty MultiSport,
  • zniżki na udział w konferencjach i szkoleniach oraz webinarach,
  • dostęp do materiałów analitycznych,
  • prenumeratę pisma „Akcjonariusz”,
  • zawsze aktualne informacje o czatach ze spółkami oraz dostęp do forum inwestorskiego SII,
  • 90 minut bezpłatnych konsultacji merytorycznych i porad prawnych,
  • możliwość wymiany doświadczeń z innymi inwestorami.

Razem możemy więcej!

Logo-SII