Dr Daniel Chudzik

Daniel Chudzik

Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny Kilargo Sp. z o.o., Prezes Zarządu Kilargo GmbH, absolwent Politechniki Łódzkiej oraz Programu Executive MBA na Uniwersytecie Łódzkim. Doświadczenie zawodowe w branży logistycznej zdobywał od 1998 roku pracując w Tesco Polska Sp. z o.o., zarówno w placówkach sprzedażowych, jak i centrali firmy.


Był bezpośrednio odpowiedzialny za otwarcie pierwszego w Polsce magazynu centralnego art. mrożonych dla sieci handlowej super i hipermarketów. Od 2003 roku, przez okres ponad czterech lat był odpowiedzialny za prowadzenie magazynu centralnego artykułów mrożonych dla sieci handlowej Tesco Polska Sp. z o.o. , Geant Polska Sp. z o.o. oraz Real Sp. z o.o., jako Manager Logistyki w McLane Polska Sp. z o.o. Następnie na stanowisku Dyrektora Operacyjnego w Yarden Polska Sp. z o.o/ Rauch GmbH odpowiedzialny za operacje logistyczne i produkcję.


Od września 2008 roku związany z firmą Kilargo Sp. z o.o., gdzie jest odpowiedzialny za wszystkie działania logistyczne przedsiębiorstwa i od 2014 roku ze strony zarządu za produkcję.