Mgr Rahim Blak

Rahim Blak

Rahim Blak - Absolwent ASP w Krakowie i Mini MBA® w Łodzi, entuzjasta Social Media prywatnie i zawodowo, obecny na wszystkich możliwych serwisach społecznościowych, zagorzały "Instagramer". CEO i założyciel grupy click community - agencji social media oraz platformy aplikacji społecznościowych click apps (www.clickapps.pl).


Zaczynał ze swoją agencją interaktywną art world™ zajmując się każdym obszarem promocji w sieci, szczególnie dla marek modowych, m.in. Simple, Solar, Orsay, Venezia, FashionWeek. Obecnie najwięcej uwagi zawodowej koncentruje na marketingu społecznościowym, z naciskiem na social commerce i social BIG DATA. Rozwija produkty marketingowe i startupy w modelu SAAS i cloudMarketing.


Organizuje cotygodniowe warsztaty click apps, na które zaprasza czołowych przedstawicieli polskiego e-marketingu i social media. Regularnie prowadzi szkolenia i warsztaty z emarketingu, social media, facebook marketingu, e-commerce, biznesu w sieci, i tworzenia startupów Internetowych. Jest członkiem rady przedsiębiorców ASP w Krakowie, prowadzi zajęcia z social media dla e-commerce na WSE i personal brandingu na ASP.


Zajęcia MBA w PAM Center dotyczą wprowadzania, promowania i sprzedawania marki/produktu w sieci.