Graduacja 2019

Dziękujemy wszystkim, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystość Graduacji 20. i Inauguracji 22. edycji Studiów MBA. Władzom obu uczelni - dr Steven W. Shirley (President of Minot State University), dr Jacek Mrozik (Associate Vice President of Graduate, Online, Distance and Continuing Education, MSU), dr hab. Grzegorz Urbanek, prof. UŁ (Prorektor ds. ekonomicznych Uniwersytet Łódzki), dr hab. Tomasz Czapla, prof. UŁ (Dziekan Wydział Zarządzania, Uniwersytet Łódzki). Dziękujemy Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska. Dziękujemy wykładowcom programu, profesorom z Wydziału Zarządzania, naszym wcześniejszym Absolwentom (Joanna Erdman - absolwentka 7. edycji wygłosiła wykład inauguracyjny), aktualnym studentom, licznie przybyłym rodzinom i gościom.

Jeszcze raz gratulujemy Absolwentom!

Swoje pierwsze zajęcia - Team Building z dr Jackiem Sobkiem studenci 22. edycji odbyli podczas sesji wyjazdowej w Kolumna Park. Była okazja do integracji grupy a także, spotkania z wykładowcami i absolwentami także podczas kolacji. Nowej grupie studentów życzymy wspaniałej przygody podczas studiów MBA!!!