« wróć

Knowledge Garden

Knowledge Garden

Naszym studentom i absolwentom udostępniamy nieodpłatnie internetową bazę wiedzy Knowledge Garden.


Codziennie na świecie dzieją się ważne rzeczy, publikowane są ciekawe artykuły w Internecie i w specjalistycznej prasie, wydawane są wartościowe książki. Nie zawsze mamy czas, żeby te wydarzenia śledzić. Wybraną i wyselekcjonowaną wiedzę biznesową przekazujemy naszym uczestnikom w przyjaznej, zwięzłej formie. Chcemy inspirować i aktywnie wspierać w procesie rozwoju. Mamy nadzieję skupić wokół platformy grupę niezwykłych osób – otwartych na innych profesjonalistów, dla których rozwój to coś więcej niż wspinaczka po szczeblach kariery.


Szczególnie chcemy zaprosić do korzystania z tej unikalnej bazy wiedzy także naszych Absolwentów. Co tydzień abstrakty artykułów, opracowania książek w formie tekstowej, graficznej i audio (do odsłuchania w samochodzie), także case study, testy, itp. Platforma ma także mechanizmy społecznościowe – może będzie więc okazja do odnowienia kontaktów ze studiów.


Osoby, które chcą zapisać się do Knowledge Garden prosimy o mail na adres sgurdala@uni.lodz.pl z informacją o ukończonym programie (ewentualnie z numerem edycji) – założymy konto.


Zapraszamy do korzystania z platformy!