Open House - 15 września

Open House Programów Edukacji Menedżerskiej
na Wydziale Zarządzania, Uniwersytetu Łódzkiego

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego ma przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane rozwojem swoich kompetencji menedżerskich na spotkanie informacyjne dotyczące Programów Edukacji Menedżerskiej realizowanych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Spotkanie odbędzie się w formule zdalnej w dniu 15 września od godziny 14.00.

Omówimy i zaprezentujemy Państwu:

• Polsko-Amerykański Program Studiów MBA, najbliższą XXIV edycję,
  • Program Rozwoju Leaderów - nowy program, powstały przy współpracy wykładowców UŁ i EY Academy of Business oraz
  • Studium Menedżerskie Mini MBA®.

Udział jest bezpłatny. Prosimy o zarejestrowanie swojego udziału za pomocą poniższego formularza - to ułatwi nam organizację spotkania i umożliwi pozostanie z Państwem w kontakcie przy organizacji kolejnych wydarzeń.
shorturl.at/vxSV6

Agenda spotkania:

14.00 - 14.05

Powitanie i otwarcie spotkania – dr Anna Sibińska, Dyrektor Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA.

14.05 - 14.45

Prezentacja Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA – dr Anna Sibińska.

W spotkaniu będą również uczestniczyć absolwenci poprzednich edycji, którzy podzielą się swoimi wrażeniami i refleksjami.

14.45 - 14.55

14.55 - 15.20

Prezentacja Programu Rozwoju Leaderów, nowość wśród programów edukacji menedżerskiej na Wydziale Zarządzania; program stworzony z myślą o absolwentach studiów MBA i doświadczonych menedżerach.

Program współtworzony i współprowadzony przez trenerów UŁ oraz EY Academy of Business.

15.20 - 15.30

15.30 - 15.50

Prezentacja Studium Menedżerskiego Mini MBA® - Sławomir Gurdała

15.50 - 16.00

Sesja Q&A

Zaraz po Open House zapraszamy na 15. seminarium z cyklu "W drodze do menedżerskiej doskonałości". Seminarium zatytułowane Restartuj swój biznes. Ekonomia „ograniczonego uścisku” zostało objęte patronatem EY Academy of Business. Wezmą w nim udział dr Artur Modliński, Patrycja Sławuta, red. Maciej Orłoś.