Open House - 7 września 2020

Czy warto podjąć studia MBA? Dlaczego w PAM Center?

Open House Programu Studiów MBA, Studium menedżerskiego Mini MBA®, Studium menedżerskiego Global Mini MBA® to okazja do:

• uzyskania informacji odnośnie programów realizowanych w PAM Center,
  • zapoznania się z kryteriami przyjęcia na studia oraz organizacją i formułą realizacji zajęć,
  • wzięcia udziału w webinarze "Rozwój umiejętności profesjonalnych".

Data: 7 września 2020

Godzina: 16:00 - 18:00

Agenda spotkania:

16.00 - 16.10: powitanie i otwarcie OH – dr Anna Sibińska

16.10 - 17.00: prezentacje programów MBA, Global Mini MBA® i Mini MBA® – dr Anna Sibińska, Sławomir Gurdała

17.00-17.10: wystąpienie absolwenta 21 edycji MBA

17.10-17.30: sesja Q&A

17.30-18.00: Webinar:  Rozwój umiejętności profesjonalnychdr Bartłomiej Kurzyk

Podczas warsztatu wraz z uczestnikami poszukamy odpowiedzi na pytanie o znaczenie umiejętności profesjonalnych w sukcesie zawodowym. Uczestnicy poznają podstawową wiedzę na temat budowy mapy osobistych umiejętności profesjonalnych oraz metod ich rozwoju. Spotkanie będzie wstępem do prezentacji strategii rozwoju umiejętności wykorzystywaną w programie MBA i inspiracją dla uczestników do projektowania własnych programów rozwojowych.

Bartłomiej Kurzyk – doktor nauk ekonomicznych. Pracownik Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego z 20-letnim doświadczeniem dydaktycznym, zarówno akademickim jak i szkoleniowym. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komunikacją marketingową, w szczególności z wykorzystaniem nowoczesnych i niestandardowych działań w tym zakresie. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego MarkeTEAM. W swojej pracy zajmuje się również tematyką rozwoju umiejętności profesjonalnych, w tym wystąpieniami publicznymi, produktywnością i zarządzaniem wiedzą osobistą. Praktyk GTD. W działalności edukacyjnej wykorzystuje nowoczesne, aktywne metody nauczania, w tym studia przypadków, symulacje biznesowe i nauczanie problemowe.

Udział w Open House i webiarium jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie rejestracji.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół PAM Center

Więcej o Programie Studiów MBA w PAM Center, Studium Mini MBAStudium Global Mini MBA.