Open House - czerwiec 2019

Zastanawiasz się czy studia MBA są dla Ciebie? Weź udział w wydarzeniu, które pomoże Ci w odpowiedzi na to pytanie.

Wszystkie osoby rozważające podjęcie studiów MBA, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu Open House, będącym doskonałą okazją do:

• uzyskania szczegółowych informacji odnośnie programu studiów MBA,
  • zapoznania się z kryteriami przyjęcia na studia,
  • porozmawiania z wykładowcami,
  • spotkania studentów i absolwentów,
  • poznania organizatorów programu.

Data: 14 czerwca 2019 (piatek)
Godzina: 15:30 - 17:00
Miejsce: Wydział Zarządzania UŁ, ul. Matejki 22/26 w Łodzi, sala 111 (I piętro)

Agenda spotkania:
15:30 - Rejestracja i networking
15:40 - Powitanie gości i kilka słów o PAM Center
15:50 - Sesja informacyjna o programie 22. edycji MBA
16:30 - Panel dyskusyjny i rozmowy w kuluarach
17:00 - Zakończenie

Bezpośrednio po spotkaniu Open House zapraszamy do udziału w seminarium z cyklu "W drodze do menedżerskiej doskonałości". To już jedenaste wydarzenie z tego cyklu. Organizujemy dla naszych studentów, absolwentów i wszystkich zainteresowanych osobistym i zawodowym rozwojem. Tym razem współorganizatorem jest Alumni Association (Stowarzyszenie Absolwentów amerykańskich programów szkoleniowych) a tematem jest 100 lat współpracy polsko-amerykańskiej w biznesie. Zaprosiliśmy ciekawych gości (z Ambasady USA, Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce, firm działających na amerykańskim rynku...). Będzie okazja do zapoznania się z case study's firm, które działają i odnoszą sukcesy za oceanem, do nawiązania kontaktów, do wymiany doświadczeń i inspiracji.

Partnerem wydarzenia jest firma Inovatica.

Udział w Open House i seminarium jest bezpłatny, jednakże wcześniej należy się zarejestrować.  Liczba miejsc jest bowiem ograniczona.