Open House - kwiecień 2019

« wróć

Zastanawiasz się czy studia MBA są dla Ciebie? Weź udział w wydarzeniu, które pomoże Ci w odpowiedzi na to pytanie.

 

Wszystkie osoby rozważające podjęcie studiów MBA, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu Open House, będącym doskonałą okazją do:

  • uzyskania szczegółowych informacji odnośnie programu studiów MBA,
  • zapoznania się z kryteriami przyjęcia na studia,
  • porozmawiania z wykładowcami,
  • spotkania studentów i absolwentów,
  • poznania organizatorów programu,
  • wzięcia udziału w warsztacie nt. autoprezentacji.

 

Data: 27 kwietnia 2019 (sobota)
Godzina: 10:30 - 13:30
Miejsce: Wydział Zarządzania UŁ, ul. Matejki 22/26 w Łodzi, sala 111 (I piętro)

 

Agenda spotkania:
10:30 - Rejestracja i networking
10:40 - Powitanie gości i kilka słów o PAM Center
10:50 - Sesja informacyjna o programie 22. edycji MBA
11:30 - Panel dyskusyjny i rozmowy w kuluarach
12:00 - Warsztat nt. autoprezentacji z dr. Bartłomiejem Kurzykiem
13:30 - Zakończenie

 

Warsztat nt. autoprezentacji
Spotkanie stanowi wstęp do podniesienia świadomości i umiejętności uczestników w zakresie kreowania wizerunku lidera w sytuacjach komunikacyjnych, w szczególności wystąpień publicznych. We wprowadzeniu, uczestnicy poznają podstawowe zasady retoryki, mowy ciała, spójności w komunikacie werbalnym i pozawerbalnym. W części warsztatowej uczestnicy będą mieli okazję przetestować w praktyce wybrane aspekty profesjonalnej autoprezentacji.

 
dr Bartłomiej Kurzyk
Doktor nauk ekonomicznych. Pracownik Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, z niemal 20-letnim doświadczeniem dydaktycznym i szkoleniowym – również w kontekście międzynarodowym (m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Hiszpania i Portugalia). Wykładowca Polsko-Amerykańskiego Programu Studiów MBA. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komunikacją marketingową, w szczególności z wykorzystaniem Internetu i branded entertainment oraz komercjalizacji i marketingu innowacji i technologii. Jego zainteresowania koncentrują się również wokół rozwoju bazowych umiejętności profesjonalnych – w szczególności komunikacji w biznesie i produktywności. Członek zarządu Stowarzyszenia Innowatorów Zarządzania. Obok działalności dydaktycznej, prowadzi prace konsultacyjne i szkoleniowe. Pasjonat nowoczesnych form dydaktyki

 

Udział w Open House jest bezpłatny, jednakże wcześniej należy zarejestrować się.  Liczba miejsc jest bowiem ograniczona.

 

Partner wydarzenia: ProPharma Sp. z o.o.   Pro-pharma

 

Więcej informacji o studiach MBA.