Znad Wisły do Silicon Valley

14 czerwca 2019 zapraszamy na kolejne seminarium z cyklu 'W drodze do menedżerskiej doskonałości'. Tym razem w 100 lecie polsko-amerykańskich doświadczeń w biznesie proponujemy temat: 'Znad Wisły do Silicon Valley'.

Przed seminarium zapraszamy kandydatów na studia MBA w PAM Center na Open House a po seminarium Społeczność PAM Center i Alumni Association spotkają się na After Party.

Termin:

14 czerwca 2019 godz. 17.00 - 20.00

Miejsce:

Wydział Zarządzania UŁ,
ul. Matejki 22/26 Łódź, Sala Rady Wydziału (III piętro)

Rejestracja:

Udział w seminarium jest bezpłatny.
Prosimy jednak o zarejestrowanie swojego udziału w wydarzeniu.

Więcej informacji o wydarzeniu (program, prelegenci): http://pam.uni.lodz.pl/w-pam-center/znad-wisly-do-silicon-valley

Spotkanie organizujemy wspólnie z Alumni Association.

Stowarzyszenie Alumni zrzesza polskich absolwentów wszystkich programów wymiany i wizyt studyjnych finansowanych przez rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki. Największe i najbardziej znane z nich to: International Visitor Leadership Program (IVLP) i Fulbright Program. Alumni reprezentują bardzo szeroki wachlarz zawodów i specjalizacji. Są tu przedstawiciele sektora publicznego, pozarządowego, nauki, biznesu, edukacji, kultury, mediów i innych.