Studenci MBA

Program intensywnego rozwoju kompetencji menedżerskich

Aktywne formy kształcenia: case study, projekty grupowe, wizyty studyjne w firmach...

Studenci Polsko-Amerykańskiego programu studiów MBA to osoby, które mają świadomość, że nie należy ustawać w rozwoju zawodowym, bowiem szybko zmieniający się rynek wymaga nowych umiejętności i kompetencji. To osoby, które poszukują na swojej ścieżce zawodowej, jak i osobistej „czegoś więcej”, pozytywnej zmiany, wyzwania, wyjścia ze strefy komfortu, które daję „nowe otwarcie”, które chcą zrobić coś „dla siebie” i podjąć nowe wyzwania.

Polsko-Amerykański Program Studiów MBA zapewnia nie tylko merytoryczny zakres studiów, ale również niepowtarzalną okazję do spotkania ciekawych osób z różnym doświadczeniem zawodowym i życiowym. Według naszych studentów wartością dodaną studiów MBA jest możliwość uczenia się od siebie podczas pracy zespołowej oraz wspólnego rozwiązywania problemów, co nanosi kolejną warstwę edukacji realizowaną poprzez wymianę doświadczeń. 

O wartości studiów decyduje więc w dużym stopniu jakość nawiązywanych w ich trakcie kontaktów biznesowych oraz potencjał związany z kontynuowaniem tych relacji po zakończeniu studiów.

Różnorodność doświadczeń i firm prezentowanych przez uczestników programu, w połączeniu z oferowaną przez uczelnię holistyczną wiedzą, dotyczącą zarządzania biznesem w oparciu o aktualne trendy światowe daje gwarancję rozwoju na najwyższym poziomie.