Jak uczciwie się bogacić?

Seminarium Jak uczciwie się bogacić?

22 stycznia 2016 odbyło się kolejne seminarium z cyklu „W drodze do menedżerskiej doskonałości”. Sadząc po liczbie uczestników (ok. 120 osób) i ożywionej dyskusji temat spotkania - Jak uczciwie się bogacić? spotkał się z autentycznym zainteresowaniem środowiska biznesu i świata akademickiego.

Dziękujemy prelegentom i licznie przybyłym gościom.


Celem tego spotkania było wzbudzenie refleksji na tematy związane z postawami etycznymi i znaczeniem wartości w prowadzeniu biznesu. Do udziału w seminarium zapraszaliśmy menedżerów zajmujących się produkcją, sprzedażą, usługami, zainteresowanych budowaniem wartości i marki swojej firmy, tworzeniem wizji i strategii w swoich organizacjach oraz osobistym rozwojem. Szczególnie miło było nam spotkać się z naszymi absolwentami.


Prelegenci:

Dr Henryk Siodmok

Dr Henryk Siodmok – doktor nauk ekonomicznych, absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, kierunek Ekonomia i Organizacja Handlu Zagranicznego oraz studiów MBA ISEAD w Fontainbleau. Pracę doktorską, dotyczącą zarządzania relacjami z klientami w organizacjach sieciowych, obronił w SGH w 2004 roku. W latach 1989-1990 analityk operacyjny w Pasco Company, 1991-1995 konsultant w firmie doradczej Bain & Co, 1996-1997 dyrektor rozwoju na Europę Wschodnią oraz prezes Tenneco Automotive Polska, 1997-2000 prezes FLiD Drumet SA, 2000-2003 prezes zarządu Carman Polska sp. z o.o., 2003-2004 wiceprezes ds. sprzedaży, finansów, kadr, informatyki, rozwoju i administracji w US Pharmacia sp. z o.o., wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Grupy LOTOS SA., od 2007 roku prezes Grupy ATLAS.

Prof. dr hab. Dariusz Doliński

Prof. dr hab. Dariusz Doliński – (Uniwersytet SWPS), specjalizuje się w psychologii zachowań społecznych (mechanizmy ulegania wobec zewnętrznego nacisku i manipulacji społecznej), psychologii emocji i motywacji. Jest autorem około 80 publikacji. Jest członkiem Komitetu Nauk Psychologicznych PAN oraz przewodniczącym Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej.

Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek

Ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek – przywódca SZLACHETNEJ PACZKI, Prezes i założyciel Stowarzyszenia WIOSNA, autor bestselleru „Pieniądze”, publicysta biznesowy, PR-owiec i happener, wieloletni duszpasterz akademicki.


 

Sponsorem wydarzenia był Bank Pocztowy, a patronat nad wydarzeniem objęli Młodzi w Łodzi, TVP Łódź i Radio Łódź.

Relacja Radia Łódź


 

Poniżej film oraz kilka zdjęć z wydarzenia: