Essential Brand Learnings From Emerging Markets

14 maja 2020 zapraszamy do PAM Center na webinar Essential Brand Learnings From Emerging Markets z udziałem Petera Corijna (CEO and Founder of VUCASTAR, https://www.vucastar.com).

To wirtualne spotkanie organizujemy dla naszych studentów, absolwentów i kandydatów na studia MBA w PAM Center. Zaraz po webinarze odbędzie się Open House. Będzie więc możliwość uzyskania informacji o programie studiów MBA, porozmawiania z organizatorami, wykładowcami, aktualnymi studentami.

Data: 14 maja 2020
Godzina: 17:00 - 18:30
Formuła: spotkanie online z użyciem Microsoft Teams

Agenda spotkania:

17:00 – Kilka słów powitania – dr hab. Prof. UŁ Robert Kozielski Dyrektor PAM Center

17:05 – Webinar: Peter Corijn - Essential Brand Learnings From Emerging Markets

Peter Corijn has 25 years of experience as a senior executive in Emerging Markets. In this webinar, he will present you real life cases and their outcomes. Each case will highlight an essential piece of learning for those who want to succeed in Emerging Markets.

17:35 – Panel dyskusyjny z uczestnikami webinaru w formie chatu

17.45 – Sesja informacyjna o programie 23. edycji MBA – dr Anna Sibińska Dyrektor Programu MBA

18:15 – Panel pytań

18:30 – Podziękowania i zakończenie wydarzenia

Wydarzenie objęte patronatem:

Udział w Open House i webinarium jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych prosimy o dokonanie rejestracji.

Serdecznie zapraszamy!